Головна » 2016 » Грудень » 30 » 4 тисячі робочих місць з'явиться на Закарпатті

4 тисячі робочих місць з'явиться на Закарпатті

Для створення сприятливих умов щодо розвитку підприємництва в нашому краї, у ході третього пленарного засідання п’ятої сесії облради затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017 – 2018 роки. Та доручено ОДА під час формування проекту обласного бюджету передбачати кошти на реалізацію заходів цієї Програми та забезпечити організацію і координацію роботи щодо їх виконання.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Метою Програми є створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення економічних показників розвитку регіону, розвитку пріоритетних галузей економіки, забезпечення зайнятості різних соціально-ґендерних груп населення тощо.

Фінансування виконання заходів, передбачених Програмою, здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету в межах наявного ресурсу обласного бюджету. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми – 4585 тис.грн. У т.ч. коштів обласного бюджету: 2017 рік – 2110,0 тис. грн.; 2018 рік – 2475,0 тис. грн.

У результаті виконання заходів Програми очікується зростання кількості суб’єктів малого і середнього підприємництва на 1,2%, а атакож створення близько 4 тис. нових робочих місць, - пише прес-служба Закарпатської облради.


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1486

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]