Головна » 2013 » Квітень » 20 » 500 парків і скверів сьогодні приберуть на Закарпатті

500 парків і скверів сьогодні приберуть на Закарпатті


Під час всеукраїнської акції  «За чисте довкілля», яка в області стартувала сьогодні, 20 квітня, о 09.00, приберуть більше 1,5 тис. гектарів прибудинкових територій, упорядкувати 500 зон відпочинку, парків, скверів, дитячих майданчиків, висадити 30 тис. дерев та 12,5 тис. кущів, привести до ладу 22 тис. м. кв. газонів та квітників, ліквідувати 1,4 тис. несанкціонованих сміттєзвалищ.

Держслужбовці обласних установ Ужгорода цьогоріч долучаться до благоустрою улюбленої зони відпочинку ужгородців, найбільшого парку обласного центру – Боздоського.

 Працівники 21 управління та інших структурних підрозділів обласної адміністрації зібралися біля центрального входу у Боздоський парк. З собою – інвентар для прибирання, рукавиці та мішки для сміття. З 9.00 ранку до 13.00 держслужбовці прибиратимуть територію парку та займуться кронуванням дерев – обріжуть старі сухі гілки, щоб дерева оновилися молодою зеленню.

 На Закарпатті до весняного благоустрою долучаться 3,5 тис. підприємств, установ та організацій, 21 управління облдержадміністрації та 55 обласних управлінь та установ, десятки тисяч закарпатців, – повідомляє прес-центр ОДА.  

 Довідка: 

Відповідно до розпорядження Кабміну щодо проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля», в області прийнято доручення голови облдержадміністрації. Передбачено 20 квітня провести обласний суботник у всіх районах краю із залученням всіх установ та організацій, а також колективів підприємств, мешканців житлових мікрорайонів, студентської та учнівської молоді.За матеріалами: Новини Закарпаття
18.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1736

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]