Головна » 2014 » Лютий » 10 » Amnesty International починає глобальну кампанію проти свавілля української міліції

Amnesty International починає глобальну кампанію проти свавілля української міліції

"Починаючи з 21 листопада 2013 року сотні людей постраждали від рук міліціонерів під час Євромайдану – низки антиурядових протестів у Києві та інших містах України. Щонайменше четверо осіб загинули за час протестів, деякі протестувальники були викрадені невідомими особами і піддані тортурам, а один зі зниклих був знайдений мертвим", - йдеться у заяві, розміщеній на сайті організації.

Члени та прихильники Amnesty International у всьому світі будуть створювати тиск на український уряд через написання листів та петицій, проведення публічних акцій та лобіювання.

Кампанія закликає українську владу рішуче діяти та продемонструвати неприйнятність довільного і зловмисного застосування сили та вчинення інших порушень прав людини, а також готовність застосовувати дисциплінарні та кримінальні заходи у разі потреби.

У кампанії беруть участь активісти із Австрії, Канади, Чехії, Франції, Італії, Молдови, Нідерландів, Польщі, Словаччини, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Туреччини, України та США, повідомили в Amnesty.

Зазначимо, наприкінці січня цього року українські дисиденти написали звернення до Amnesty International та інших правозахисних організацій світу з проханням захистити демократію в Україні.
За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1672

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]