Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Церкви закликали вірян вшанувати пам’ять жертв Голодомору

Церкви закликали вірян вшанувати пам’ять жертв Голодомору

Українська православна церква Київського патріархату й Українська греко-католицька церква разом з Громадським комітетом вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні закликали вірян приїхати до Києва 23 листопада на поминальні заходи.

Це спільне звернення оприлюднили сьогодні архиєпископ Чернігівський і Ніжинський УПЦ (Київського патріархату) владика Євстратій (Зоря), керівник департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ отець Олекса Петрів і філософ та дисидент Євген Сверстюк.

Також УПЦ КП і УГКЦ закликають вірян долучитися до організації Всенародного дня пам’яті у столиці України: делегувати представників від церковної громади, аби віддати шану загиблим родичам і землякам, на акцію вшанування пам’яті жертв Голодомору 23 листопада з 14:00 до 17:00 біля Меморіалу пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

Як заявив Владика Євстратій (Зоря), «УПЦ МП також готує аналогічне звернення подібного змісту до своїх вірних, і ми сподіваємося, що завдяки участі  віруючих як на місцях, так і в Києві 80-ті роковини Голодомору-геноциду будуть вшановані гідно. Ми зробимо все, щоб ця пам’ять була дійсно вічною, так само, як ми завжди на заупокійних відправах проголошуємо вічну молитовну пам’ять спочилим».


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1619

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]