Головна » 2014 » Липень » 13 » ЧМ-2014. Бразилія прощається з чемпіонатом світу. ВІДЕО

ЧМ-2014. Бразилія прощається з чемпіонатом світу. ВІДЕО

Збірна Бразилії з футболу не змогла гідно виступити на домашньому чемпіонаті світу. Після ганебної поразки від німців у півфіналі (1:7) пентакампеони розгромно програли і в поєдинку за третє місце – 0:3.

Сильнішими за бразильців виявилися футболісти Нідерландів. Уже на третій хвилині ван Персі забив із пенальті, на 17-й відзначився Дейлі Блінд.

Останній у зустрічі гол «помаранчеві» забили на доданих арбітром хвилинах. Черговий провал у центрі захисту бразильців використав Джорджиньйо Вейналдум.

У неділю футбольний чемпіонат фінішує матчем аргентинців і німців, які визначать найкращу команду планети. Якщо збірна Німеччини підтвердить свій статус фаворита, то це буде першим випадком в історії, коли європейська команда перемагає в мундіалі на території обох Америк.

За матеріалами: Новини сьогодні