Головна » 2017 » Липень » 29 » Дав відповідь офіцер запасу ізраїльської армії Рамзану Кадирову й не оминув його діяння в Україні

Дав відповідь офіцер запасу ізраїльської армії Рамзану Кадирову й не оминув його діяння в Україні

На редакційну пошту надійшла відповідь одного з наших закордонних читачів - майора запасу спецпідрозділу Сайерет Маткал Генерального штабу Армії оборони Ізраїлю, пише "Діалог.UA".

Офіцер ізраїльської армії прочитав заяви одіозного чеченського бойовика про готовність "охороняти мечеть" й обіцяє його зустріти в Єрусалимі.

"Я приїхав до Ізраїлю 25 років тому, і ця країна стала моєю батьківщиною, за яку я готовий віддати своє життя. За час перебування на святій землі я пройшов зі своїми співвітчизниками і вогонь, і воду, і навіть мідні труби. І жодного разу нікому не вдалося нас налякати, хоча бажаючих це зробити було більш, ніж достатньо.

Не так давно я з великим інтересом почитав пафосні заяви Рамзана Кадирова, який позиціонує себе як "Глава Чечні". Хотілося б нагадати йому, що в 90-і роки він і його батько оголосили священну війну росіянам і вбивали їх у Чечні. Також Кадиров разом із Басаєвим вбивав росіян у Будьонівську, в результаті цього теракту в лікарні загинули 147 осіб, в основному росіяни.

Потім, вже в 2000-і, Кадиров зрадив своїх братів по зброї і, продавшись Путіну, вбивав чеченців. Отримавши за свою зраду гроші і владу в Грозному, Кадиров, вже в ранзі "героя Російської Федерації" знищив ще кілька тисяч своїх соратників і колишніх друзів - таких як брати Ямадаєви (теж "герої РФ").

У 2008 році Кадиров післав своїх вірних головорізів у Грузію, щоб ті знищували грузинський народ. Лише призупинення цієї війни не дозволило кадирівцям знищити Тбілісі.

У 2014 році кадирівці за наказом свого "глави" вирушили на Донбас і почали вбивати українців і катувати їх у "підвалах", допомагаючи проросійським сепаратистам. Є інформація, що вони й досі творять свою чорну справу в Донецьку та інших українських містах.

Приблизно те саме терористи Кадирова роблять і в Сирії: грабують, бешкетують, вбивають і калічать сирійське мирне населення, а також бійців, які виступають проти диктатора Асада.

Тепер же, в 2017 році Кадиров, прикриваючись вірою, показуючи себе як полум'яного мусульманина, пообіцяв приїхати до Єрусалиму, щоб воювати там проти ізраїльської поліції, а також законів нашої країни.

Приїжджай, Рамзан, ми тебе тут зустрінемо! Війна з єврейським народом стане для тебе останньою. Під приводом "захисту мечеті" ти пропагуєш справжню війну проти ізраїльтян. Але наш народ ніколи не боявся викликів, тим більше - від таких жалюгідних зрадників і терористів як ти.

Споконвіку було багато бажаючих "скинути євреїв у море" і де вони тепер? Зараз у нас теж досить ворогів, тому шикуються в чергу. Мій народ все життя бореться за свою свободу і нікому нічого не прощає.

Рамзан, подивися, як живе і розвивається Ізраїль, і порівняй з тим, що ти зробив зі своєю батьківщиною - Чечнею. Ти взяв владу обманом і зрадою, залякав своїх співвітчизників терором і репресіями, відкинувши розвиток регіону в середні віки.

І якщо у тебе залишилося хоч трохи розуму в твоїй бородатій голові, ти збагнеш, що набагато краще зайнятися налагодженням мирного життя в Чечні, ніж влаштовувати нову війну в Ізраїлі.

Якщо ж немає, і в тебе не відпало бажання їхати в Єрусалим на війну з Ізраїлем, - ми знайдемо, чим зустріти тебе та інших таких же бандитів, як ти.

Даніель Г., майор запасу підрозділу спеціального призначення Генерального штабу Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) Сайерет Маткал".

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1209

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]