Головна » 2017 » Грудень » 5 » Для сімейних лікарів всієї області в Ужгороді відкрили тренінговий центр

Для сімейних лікарів всієї області в Ужгороді відкрили тренінговий центр

Сьогодні в Ужгороді відкрили приміщення тренінгового центру в будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7 на вулиці Легоцького. Тут будуть проводити тренінги для сімейних лікарів всієї області, повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Символічну червону стрічку перерізали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та Стів Холдемен, представник релігійного об'єднання "Церква Ісуса Христа святих останніх днів" з американського міста Лос-Анджелес, яке долучилося до співфінансування проведення ремонту для облаштування центру.

Богдан Андріїв відзначив, що вже десятиліття тривають дружба Ужгорода з містом-побратимом Корвалісом і дуже приємно, що й американці з інших міст, благодійних організацій долучаються до допомоги нашому місту. "Завдяки цьому ми зможемо реалізовувати реформи, які стартували в нашій охороні здоров'я. Медицина, освіта  – серед пріоритетів у роботі міської влади Ужгорода. Уже в усіх, крім трьох, амбулаторій сімейної медицини в місті зроблено капітальні ремонти, закуповуємо сучасне обладнання, бо саме первинна ланка медицини – те, куди насамперед звертаються люди, де важливо правильно оцінити, як діяти далі", – наголосив Богдан Євстафійович.

Стів Холдемен представив свою дружину Джойс, яка активно допомагала у співпраці з Ужгородом, розповів про їхню організацію. Заступник директора департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров подякувала заокеанським гостям, запросила долучатися і до інших проектів.

Усім, хто прийшов на урочистості, представили невеличкий фільм, як започаткували задум і реалізовували його.  

Із міського бюджету Ужгорода лише протягом 2016-17 років загалом на ремонти цієї амбулаторії скерували понад 1 мільйон гривень, з обласного бюджету близько 200 тисяч гривень і ще майже стільки ж надали американські благодійники.


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1241

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]