Головна » 2018 » Червень » 1 » Доповнять важливим пунктом правила отримання громадянства України

Доповнять важливим пунктом правила отримання громадянства України

У найближчі десять років в Україні введуть сертифікаційний іспит з української мови для бажаючих отримати громадянство.

Про це йдеться у відповідному указі «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створення єдиного культурного простору України», пише «Слово і Діло».

Державна програма з укорінення статусу української мови розрахована на десять років - до 2028 року.

Згідно з указом, протягом місяця Кабмін повинен створити на постійній основі експертну групу для комплексного аналізу сучасної мовно-культурної ситуації в Україні та розробки критеріїв оцінки ефективності державної мовної політики.

З урахуванням пропозицій уряд в двомісячний термін має розробити та затвердити державну цільову програму, спрямовану на забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, зміцнення державного статусу української мови, вироблення дієвих механізмів його захисту і розвитку.

Програма включатиме поліпшення якості викладання державної мови в навчальних закладах, сприяння вивченню української мови іноземцями, розробку дистанційних та онлайн-курсів з вивчення української мови та інші положення. Також будуть розроблені програми для популяризації української мови за кордоном.


За матеріалами: Новини Закарпаття
10.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1111

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]