Головна » 2015 » Червень » 10 » Допустив дефолт перший російський регіон, - S&P

Допустив дефолт перший російський регіон, - S&P

Першим російським регіоном, що допустив дефолт за визначенням Standard & Poors, стала Новгородська область. Про це пише РБК.

Як повідомляється, у лютому цього року Новгородська область не змогла вчасно провести платіж за кредитом ВТБ.

Термін погашення кредиту був встановлений 25 лютого. Щоб погасити кредит, уряд області оголосив аукціон на залучення кредиту під ставку 23,63%, але аукціон провести не вдалося.

Відповідно до звітності ВТБ, опублікованої на сайті ЦБ РФ, на 1 березня 2015 року банк зафіксував прострочену заборгованість від суб'єкта федерації на рівні 1,68 млрд руб.

Раніше агентство S&P повідомило, що в першому кварталі 2015-го як мінімум один суб'єкт РФ, що не має рейтингів агентства, допустив прострочення виплати по банківському кредиту внаслідок обмеженого доступу до засобів рефінансування.

У термінології S&P це означає дефолт регіону: агентство вважає дефолтом ситуацію, коли "позичальник не виконав боргових зобов'язань вчасно і в повному обсязі", а не тільки невиконання зобов'язань за облігаціями.

Експерти S&P пишуть, що їм також відомі випадки, коли "банк-кредитор був змушений пролонгувати виданий раніше регіону кредит за ставкою нижче поточної ринкової - у зв'язку з тим, що регіон був нездатний погасити або рефінансувати кредит".

"Залежно від деталей такої операції подібна подія згідно з нашими визначеннями може трактуватися як пропозиція про обмін цінних паперів, зроблена в стресових умовах (distressed exchanged offer), або еквівалент дефолту", - йдеться в доповіді S&P.

Раніше повідомлялося, що третя за величиною авіакомпанія Росії "Ютейр" оголосила технічний дефолт за двома облігаційними позиками в цілому на 2,7 млрд рублів.


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1534

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]