Головна » 2015 » Вересень » 25 » "Футболістів" з Нігерії, які мріяли про Закарпатську область, прикордонники не пустили

"Футболістів" з Нігерії, які мріяли про Закарпатську область, прикордонники не пустили

В аеропорту "Бориспіль" вчора, 25 вересня, прикордонники затримали "футбольну команду" з Нігерії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної прикордонної служби України (ДПС).

"Вчора в аеропорту "Бориспіль" прикордонникам Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" довелося затримати "футбольну команду", - йдеться в повідомленні.

Під час перевірки документів з'ясувалося, що рейсом "Стамбул-Київ", прибула спортивна команда з Нігерії в складі 12 чоловік. Громадяни повідомили, що прилетіли в Україну на матч, який відбудеться в Закарпатській області.

Однак прикордонники засумнівалися в правдивості наданої пасажирами інформації. Як виявилося, "команду" ніхто на території України не чекав і ніяких змагань в день її прибуття не планувалося проводити. Крім того, виявилося, що чоловіки не мали відповідного фінансового забезпечення для перебування в Україні.

Всім "футболістам" прикордонники відмовили у пропуску через державний кордон, порушників будуть повернуті зворотним рейсом.

Раніше співробітники Управління Служби безпеки України в Закарпатській області викрили міжрегіональну злочинну групу, яка організувала канал незаконного переправлення мігрантів через кордон України до країн ЄС.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що Україна в майбутньому має бути готова до потоків мігрантів.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1523

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]