Головна » 2013 » Червень » 14 » Головна Міжнародна делегація науковців хоче дослідити на Закарпатті етнополітичні процеси

Головна Міжнародна делегація науковців хоче дослідити на Закарпатті етнополітичні процеси

Сьогодні, 14 червня, на в Ужгороді відбулася зустріч губернатора Закарпаття Олександра Ледиди із міжнародною делегацією науковців.

На зустрічі були присутні Володимир Колосов, Президент Міжнародного географічного союзу, Рішар Янн, професор університету Париж-Пантеон-Сорбонна, Ольга Вендіна, провідний науковий співробітник Інституту географії РАН, Сергій Устич, директор Інституту транскордонного співробітництва та Іван Савчук, співробітник Інституту географії НАН України, повідомляє прес-цент Закарпатської ОДА.

Науковці приїхали до Закарпаття з метою дослідити транскордонні та етнополітичні  процеси на східному кордоні Європейського Союзу. Також цікавило гостей питання щодо нацменшин в регіоні та можливості спільних наукових досліджень проблем транскордонних відносин.

За час візиту до Закарпаття міжнародна делегація вивчала можливості обміну фахівцями, науковцями та підготовки спільних проектів з залученням грантів від міжнародних донорських фондів.

«Закарпаття – край унікальний в складі України. Маємо кордони з чотирма країнами ЄС. У нас налагоджені зв’язки у економічні, культурній, соціальній галузях з усіма країнами-сусідками, - зауважив губернатор Олександр Ледида. – Щодо життя нацменшин у регіоні, то пишаємося виваженістю, толерантними та дружніми стосунками між представниками різних національностей, які тут проживають. Переконаний, вам, як науковцям, буде цікаво дослідити нюанси внутрішньої та зовнішньої етнополітики Закарпаття».

За час перебування в Закарпатській області члени делегації відвідають місця компактного проживання нацменшин, зустрінуться із місцевими жителями. Також заплановані зустрічі в Інституті транскордонного співробітництва, Інституті стратегічних досліджень, з професорсько-викладацьким складом УжНУ. Матеріали за результатами поїздки будуть використані у наукових дослідженнях транскордонного співробітництва у  Центрально-Східній Європі.За матеріалами: Новини Закарпаття
19.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1659

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]