Головна » 2012 » Вересень » 2 » Головний митник Закарпаття завітав із подарунками у школу-інтернат Великого Березного

Головний митник Закарпаття завітав із подарунками у школу-інтернат Великого Березного

Если вы хотите иметь деньги, чтобы помогать детям и не только, тогда вам стоит обратить внимание на рейтинг букмекеров, который можно найти на сайте http://bookmakersrating.ru/. Ведь с помощью данного портала вы выберите себе самого лучшего букмекера и сможете неплохо заработать на ставках.

1-го вересня для 28 новачків Великоберезнянської школи-інтернат продзвенів шкільний дзвоник, який покликав малечу на перший в їх житті шкільний урок. Із першим учбовим святом – Днем знань - дітей та вчителів привітав начальник Чопської митниці Олександр Похилько.

Єдина в Закарпатській області санаторна школа-інтернат, в якій навчаються і живуть діти із серцево-судинними захворюваннями, привітно зустріла поповнення – 14 дівчат та 14 хлопців. Із щасливими усміхненими обличчями першокласники з нетерпінням чекали від опікунів-митників подарунки, які так необхідні соціально-незахищеним діткам для навчання.
Головний митник області на урочистій лінійці побажав першочкам сміло переступати поріг школи, яка за 11 років стане для них другою домівкою. Адже тут досвідчений педагогічний колектив навчить їх жити, долати всі ази науки та підготує майбутніх представників багатьох професій.
Насамкінець урочистостей митний генерал вручив кожному першокласнику подаруночки, решта 220 школярів також отримали необхідне канцелярське приладдя, а вчительський колектив - лазерний принтер. Олександр Іванович запевнив, що найкращих у навчанні випускників візьмуть до митної Академії, після закінчення якої вони поповнять ряди закарпатських митників.

За матеріалами: Новини Закарпаття
17.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11628

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]