Головна » 2016 » Травень » 19 » Готує дебютний музичний альбом гурт "Чаламада"

Готує дебютний музичний альбом гурт "Чаламада"

Робота над цим проектом зараз іде повним ходом.

Музиканти в посиленому режимі проводять репетиції та доукомплектовують пісенний репертуар.

Всього на диску буде десять музичних творів,- розповів Голосу Карпат лідер гурту Роберт Тіводор.- Це наші пісні, які вже встигли полюбитися багатьом виноградівцям, наприклад, «Кукурудза, тингириця, мелай», «Утки-качки», «Вино», «Фізкультура», так і нові твори. Музика, яку ми зараз граємо, відрізняється від тої, що була раніше. Вона більш світла, позитивна. Так ми намагаємося захопити якомога більше прихильників.

Більшість пісень «Чаламади» написані материнською мовою закарпатців, тексти до них склав сам Роберт Тіводор. А от аранжуванням музичних композицій у стилі закарпатського регі займається увесь колектив.

Варто зазначити, що в теперішньому складі «Чаламада» виступає лише трохи більше року і вже користується шаленою популярністю серед місцевої молоді. Драйвові пісні цього гурту у Виноградові співають і дорослі, і діти, навіть трирічного віку.

Молодих музикантів нещодавно запросили на виступ до чеської столиці Праги. А найближчі концерти «Чаламади» пройдуть в Мукачеві, Трускавці та Калуші.


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1394

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]