Головна » 2014 » Вересень » 10 » Яценюк вважає, що Росія - не єдиний агресор в Україні. ВІДЕО

Яценюк вважає, що Росія - не єдиний агресор в Україні. ВІДЕО

Прем'єр Арсеній Яценюк вважає, що в Україні є два агресори, з якими треба боротися. Про це він заявив на розширеному засіданні уряду, присвяченому питанню оборони, передає "Українська Правда".

+

"У нас є два агресори. Перший зовнішній – це Російська Федерація. А другий агресор – внутрішній: корупція, безлад, безвідповідальність, відсутність нормальної організації. Подолавши цих двох агресорів, ми зможемо перемогти", - наголосив він.

"Як би не було складно - єдність всіх, незважаючи на різні політичні вподобання і навіть незважаючи на виборчий процес. Мова йде про долю країни, а не про кількість місць в парламенті", - наголосив він.

За словами Яценюка, військова організація України – це "ніщо інше, як пострадянське міністерство оборони": "Без радикальних змін в системі туди можна ще десятки мільярдів відправити, і толку не буде ніякого. Тому перше питання – це модернізація військової організації в країні. І для цього нам необхідно отримати не тільки зброю, а й фахівців, які здатні змінити якісну логістику військової організації".

Ще одне питання, яке, за словами Арсенія Яценюка, необхідно обговорити – це "лінія Маннергейма, чи проект "Стіна": "Це оборонні укріплення, які треба будувати дешево і швидко".

Третє питання, підкреслив глава Уряду, стосується національної економіки: "Економіка у стані війни. Ми можемо внести десятки законів у Парламент, сотні нормативно-правових актів, ми підготували реформи, - але жоден інвестор не зайде в країну, якщо в країну зайшли російські війська з танками, "Градами", кулеметами і диверсантами".

"Не вирішивши питання зупинки війни, відправки російських військ на бази дислокації - хай Путіна охороняють - і відновлення кордону, на території України ніяка реформа не буде зреалізована. Тому що війна зараз є основним фактором. Країні потрібен мир, і ми зобов’язані зробити все для цього", - наголосив Яценюк.

Крім того, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов наголошує на необхідності мобілізації дипломатичних каналів для отримання військово-технічної допомоги. Турчинов зазначив, що хоча в Україні зараз оголошено про припинення вогню, але "Російська Федерація не мріє про мир в Україні".


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1655

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]