Головна » 2015 » Лютий » 15 » Японія після аварії на Фукусімі відновлює розвиток геотермальної енергетики

Японія після аварії на Фукусімі відновлює розвиток геотермальної енергетики

Після аварії на Фукусімі Японія відновлює розвиток геотермальної енергетики

Компанія Electric Power Development Co. планує побудувати геотермальну електростанцію потужністю в 42 МВт у північній префектурі Акіта (Японія). За планом, електростанція почне функціонувати до травня 2019 року. На розробку проекту вже виділено близько $221 млн. Значні інвестиції надійшли від японських банків, проте найбільшу частку фінансування (80%) надає Національна корпорація нафти, газу і металургії Японії, повідомляє CleanTechnica.

Нову електростанцію зведуть неподалік від найглибшого озера Японії – Тазава, що розташоване саме у префектурі Акіта. Станція буде використовувати природні гарячі джерела на пагорбах озера.

Варто зазначити, що у Японії вже є досвід з побудов геотермальних електростанцій. Останній подібний проект був завершений у 1996 році, проте геотермальна станція мала потужність лише 10 МВт.

Цікаво, що потенціал геотермальної енергетики Японії складає близько 20 ГВт, проте наразі країна використовує лише 2% від цього об’єму. Так, наприклад, деякі геотермальні джерела Японії розташовані на території національних парків, де законодавство забороняє будь-який видобуток. Однак після аварії на Фукусімі та вимушеного зменшення частки атомної енергії у загальному енергобалансі країни, цілком очевидно, що уряд Японії більш зацікавлений розвивати поновлювані джерела енергії, включаючи й геотермальний потенціал.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1510

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]