Головна » 2015 » Грудень » 28 » Ярош залишає "Правий сектор" і створює новий рух. ВІДЕО

Ярош залишає "Правий сектор" і створює новий рух. ВІДЕО

Колишній провідник "Правого сектору", народний депутат Дмитро Ярош заявляє про вихід з організації і про створення ногого громадсько-політичного руху.

"Прийняв важливе рішення. Дякую своїм бойовим побратимам за довіру!" - написав він сьогодні, 28 грудня, на своїй сторінці Facebook і надав посилання на сайт "Сектор правди".

"Я разом зі моєю командою виходжу з Національно-визвольного руху "Правий сектор". Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з'їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмовими засадами", - йдеться у заяві Яроша.

Він також оголосив, що 5-й і 8-й батальйони ДУК і медичний батальйон "Госпітальєри" реорганізовуються у Добровольчу Українську армію, яка буде однією зі структур створюваного нового руху.

"ДУК, який захищав Піски, аеропорт, Широкине, Савур-могилу, створив медичний батальйон "Госпітальєри", бійці якого врятували тисячі життів - він має рости і розвиватися далі, перейти на якісно новий рівень. Ми продовжуємо воювати на фронті проти зовнішнього агресора і працювати на розбудову нашої Держави в тилу", - наголосив він.

Щодо "Правого сектору", Ярош зазначив, що він виник "як революційна структура - під час революції і заради революції".

"Ця революція не була закінчена, і завершення її - створення Української самостійної соборної держави - з незалежних від нас причин, головною серед яких є війна з російським агресором, відклалося у часі. Тому я вважаю, що станом на сьогодні ПС як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній", - зазначив Ярош.

"Зараз настав час зосередитись на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузько-функціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об'єднати усіх патріотів України. Без радикалізму на межі з маргінесом, але й без ліберальної демагогії", - наголосив Ярош.

Він зазначив, що метою "залишається побудова УССД".

"Наше завдання - двоєдине: зберегти існуючу державу як плацдарм для здобуття національної державності, і провести у ній революційні зміни, які забезпечать українському народові свободу, справедливість і добробут", - зазначив він.

Ярош додав, що рух "не відмовляється від революційного шляху, але категорично заперечує псевдореволюційну діяльність, яка загрожує існуванню держави Україна і плямує репутацію патріотів".

"Ми опозиційні до діючої влади, але не вважаємо доцільними криваві (і приречені на поразку) бунти проти неї", - зазначив він.

Нагадаємо, у листопаді Ярош з склав із себе повноваження провідника національно-визвольного руху "Правий сектор".

У "Правому секторі" заявили, що Ярош був змушений це зробити через діяльність "осіб, керованих власними меркантильними інтересами і, можливо, зв'язками зі спецслужбами".

Після цього Ярош очолив Добровольчий український корпус "Правий сектор".


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1477

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]