Головна » 2015 » Липень » 3 » ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2015» стартував на Міжгірщині

ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2015» стартував на Міжгірщині

Сьогодні, 3 липня 2015 року урочисто відкрився ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів “Рекітське сузір’я-2015″, який проходить під гаслом «Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!».

Традиційний, фестиваль цьогоріч проходитиме до 6 липня у селищі Міжгір’я на базі Міжгірського профліцею. Свої таланти представлять понад двісті конкурсантів із різних областей України, у тому числі й із-за кордону.

Участь в урочистому відкриттю взяв директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак. «Вітаю усіх організаторів, учасників та журі Міжнародного фестивалю юних талантів “Рекітське сузір’я-2015″. Цей фестиваль зіграв значну роль у вихованні та підготовці великої кількості дітей і талановитих молодих людей. Приємно, що на цей фестиваль в черговий раз запрошують нашу установу і ми вдячні за це.

Кожному учаснику фестивалю буде презентовано живу синевирську смерічку, яку ви зможете виростити у себе вдома як пам’ятку про наш чудовий край! Творчих вам успіхів та усього найкращого», – привітав учасників фестиваль директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Після привітального слова директора національного парку, учасники фестивалю презентували пісню «Синевирська смерічка», слова до якої написала Ангеліна Оборіна, Почесний професор і проректор МАЛіЖ. «Висловлюємо подяку директору Національного природного парку «Синевир», проректору Малої Академії літератури і журналістики з екології та охорони природних ресурсів Миколі Дербаку і його першому заступнику Івану Марковичу за підтримку маліжанської ініціативи – виростити і передати під час проведення ХІІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я” та другого Моста Миру кожному учаснику по одному саджанцю смереки», – подякував представникам НПП “Синевир” за ініціативу ректор Малої Академії літератури і журналістики Василь Тарчинець.

В рамках фестивалю для учасників також буде проведена екскурсія до НПП «Синевир», а саме – у візит-центр установи, Музей лісосплаву, Реабілітаційний центр бурих ведмедів, повідомили в НПП “Синевир”.


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.03.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1717

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]