Головна » 2017 » Вересень » 6 » Хочуть створити Шклинську ОТГ на Горохівщині

Хочуть створити Шклинську ОТГ на Горохівщині

На Горохівщині пропонують створити Шклинську ОТГ. Про це стало відомо 4 вересня під час засідання постійної комісії Волинської облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, інформує Район. Горохів.

Зокрема, запропонували деякі зміни, що стосуватимуться Горохівського, Іваничівського, Ковельського, Луцького, Любешівського, Любомльського, Рожищенського та Турійського районів Волинської області:

В Горохівському районі запропоновано створити Шклинську сільську обʼєднану територіальну громаду, вилучивши з її складу Бережанківську територіальну громаду (долучається до Городищенської ОТГ Луцького району).

До складу Шклинської ОТГ ввійдуть такі сільські ради: Шклинська, Ватинська, Вільхівська, Губинська Перша, Звиняченська, Колодеженська, Мирненська, Новосілківська, Пустомитівська, Сенкевичівська, Скірченська.

Ініціатори внесення проекту рішення стверджують, що внесення змін до Перспективного плану розроблено з метою уточнення процесу формування моделі ефективного територіального устрою області на базовому рівні. Йдеться про дотримання принципу спроможності громад.

Голова постійної комісії Анатолій Вітів заявив, що для депутатів облради важливо знати, чи дотриманий і принцип добровільності об'єднання громад, гарантований українським законодавством.

Загалом же на Волині є низка сільських рад, які знаходяться в так званому статусі "за межами ОТГ". Детальніше ознайомитися з цією інформацією можна в додатку до проекту рішення.

Комісія рекомендувала сесії підтримати запропоновані зміни до Перспективного плану.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1218

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]