Головна » 2016 » Червень » 11 » Хто краде деревину - Москаль розповів

Хто краде деревину - Москаль розповів

Глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль назвав власників деревини, яку незаконно хотіли експортувати до Європи.

За його даними, у ході комісійної перевірки 169 залізничних вагонів на прикордонних станціях "Чоп" та "Батєво" були зафіксовані додаткові порушення та розбіжності між декларованим у документах і реальним вантажем.

"У 8 вагонах, завантажених за документами паливною деревиною (тобто дровами), виявлена частина деревини з кодом 4403 (ділова деревина). Власники деревини: ДП "Бродівське лісове господарство", ДП "Самбірське лісове господарство", ДП "Сколівське лісове господарство", ДП "Славське лісове господарство". Митне оформлення вантажу здійснювала Львівська митниця", – заявив Москаль.

За словами глави ОДА, аналогічні порушення були виявлені у вагонах із деревиною від ДП "Новоград-Волинський дослідний ліспромгосп", митне оформлення яких проводила Житомирська митниця, та ДП "Бережанське лісопромислове господарство", митне оформлення яких здійснювала Тернопільська митниця.

"У процесі зважування зафіксовано розбіжності у задекларованій і реальній вазі вантажу. Два вагони з деревиною виявилися легшими від задекларованої ваги на 3,6 тонни, а один – важчим на 1,2 тонну. Митне оформлення цих вагонів здійснювала Тернопільська митниця", – додав Москаль.

Зазначається, що керівництву Державної фіскальної служби було направлено телеграму з проханням анулювати документи підприємств-порушників на митне оформлення лісоматеріалів, а також у Державне агентство лісових ресурсів із проханням відкликати оформлені з порушеннями вагони зі станцій "Чоп" та "Батєво".

Нагадаємо, нещодавно Геннадія Москаля викликали на допит в НАБУ.


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1330

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]