Головна » 2014 » Червень » 25 » Кінофестиваль «Відкрита ніч» пройде одночасно на 24 майданчиках у Києві, Варшаві й інших містах

Кінофестиваль «Відкрита ніч» пройде одночасно на 24 майданчиках у Києві, Варшаві й інших містах

Національний кінофестиваль «Відкрита ніч - Дубль 17» пройде цього року в ніч з 28 на 29 червня в Києві на майданчику галереї «Арт-причал» й одночасно ще на 23 майданчиках в Україні й поза її межами. Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив головний продюсер фестивалю Пилип Іллєнко, інформує УНІАН.

Фестиваль розпочнеться о 21-й годині. Він об'єднає локації від Чернівців на заході до Маріуполя на південному сході, Одесу, Харків, Дніпропетровськ та інші міста. Також спеціальний показ паралельно йтиме в столиці Польщі - Варшаві.

«Ми довго думали цього року, чи варто проводити фестиваль під час таких складних подій, які відбуваються в нашій державі. Чи доречне проведення взагалі якихось фестивалів під час війни? Але, зрештою, прийняли рішення, що фестиваль проводити треба, оскільки мистецтво, зокрема кіно, особливо при підтримці телебачення, здатне як ніщо інше об'єднувати нашу державу, об'єднувати людей, створювати спільні символи, які працюють на єднання, а не на розбрат», - зазначив Пилип Іллєнко.

На фестивалі буде показано більше 50 фільмів, повідомив президент та арт-директор фестивалю Михайло Іллєнко. За його словами, цього року на фестиваль надійшло близько 180 фільмів - більше, ніж у минулі роки. При цьому він зазначив, що для себе відкрив декілька шедеврів, але відмовився їх назвати, щоб не впливати на думку журі. Пан Іллєнко повідомив, що на фестивалі буде і 13 фільмів на майданівську тематику.

На фестивалі буде окремий телевізійний конкурс, який проводиться спільно з телегрупою «1+1 медіа». У програмі передбачені три додаткові номінації: «Спеціальний репортаж» - оригінальний відеорепортаж новинного характеру на вільну тему; «Скетчком/стенд-ап» - пілотний випуск телевізійної розважальної програми, знятий за новою оригінальною концепцією; «Промо/рекламний ролик» - оригінальний відеоролик, що привертає увагу та інформує споживачів про товар/послугу.

Генеральний директор телегрупи «1+1 медіа» Олександр Ткаченко сподівається, що не лише професійні журналісти, але й студенти надсилали свої роботи. На його думку, фестиваль «Відкрита ніч» чи не найбільш щирий конкурс в Україні, де представлено роботи талановитих молодих людей.

На думку Михайла Іллєнка, давно потрібен хороший контакт між кіно й телебаченням, бо «життя підказує, що нам треба робити свої серіали».

У позаконкурсній програмі, зі слів пана Іллєнка, будуть фільми, які «можуть розбудити вночі, вони не снодійні». Загалом у позаконкурсній і ретропрограмі з колекції фестивалю буде 22 фільми.

Відкриття й закриття фестивалю транслюватимуться онлайн, що дозволить розширити аудиторію фестивалю.

Голова ради меценатів фестивалю «Відкрита ніч» Андрій Різоль повідомив, що близько 20 компаній підтримують його проведення. За його словами, йдеться не тільки про фінансову підтримку, але й про технічну, інформаційну підтримку.

Нагадаємо, група каналів «1+1 медіа» стала партнером фестивалю «Відкрита ніч - Дубль 17». Відтак межі форуму було розширено «з виключно кіноматеграфічних до телевізійних» і додано три телевізійні номінації.
 


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1563

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]