Головна » 2015 » Квітень » 15 » Компанію Фірташа суд зобов'язав виплатити державі 283 мільйонів

Компанію Фірташа суд зобов'язав виплатити державі 283 мільйонів

Київський апеляційний господарський суд ухвалив рішення про стягнення на користь належить державі ПАТ "Родовід банк" понад 283 млн грн, незаконно отриманих ЗАТ "Укргаз-Енерго", яке пов'язують з бізнесменом Дмитром Фірташем.

Про це у середу 15 квітня йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

"Позовні вимоги обґрунтовані тим, що на підставі договору строкового банківського вкладу зазначене товариство розмістило на депозиті банку 552 млн грн під 9% річних. Проте надалі сторонами безпідставно збільшена відсоткова річна ставка до 48% річних, що дозволило комерційній структурі незаконно отримати додаткові 283 млн грн", - сказано в повідомленні.

Як зазначається, протиправність підвищення процентної ставки підтверджена судовими рішеннями, якими додаткову угоду до договору банківського вкладу визнано недійсним, однак зазначені кошти банківській установі повернуті не були.

"Незважаючи на ці обставини, господарський суд Києва в задоволенні позову прокурора відмовив. І тільки завдяки послідовній позиції органів прокуратури за результатами розгляду апеляційної скарги Київський апеляційний господарський суд погодився з обґрунтованістю доводів позову і 14.04.2015 рішення місцевого господарського суду скасував", - повідомили в ГПУ.

Одночасно апеляційний суд ухвалив нове рішення, яким задовольнив позовні вимоги Генпрокуратури.

Рішення суду набуло чинності та підлягає виконанню.

Раніше повідомлялося, що ГПУ розслідує фінансування тероризму компанією Фірташа-Льовочкіна.


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1464

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]