Головна » 2015 » Лютий » 8 » Комуністи Криму: Самооборона займається рейдерством та бандитизмом

Комуністи Криму: Самооборона займається рейдерством та бандитизмом

Перший секретар комітету кримського відділення партії «Комуністи Росії» Леонід Грач заявив про «розгул масового бандитизму стосовно колективної власності кримчан», який здійснюється за допомогою так званої самооборони.

Про це йдеться у зверненні Грача до російського президента Володимира Путіна, текст якого оприлюднило видання Крим.Реаліі.

«У цьому плані особливу роль відіграє так звана самооборона, «народне ополчення», «народна дружина», які виконують замовлення по рейдерським захопленням майна підприємств і організацій методами, далекими від цивілізованих, просто бандитськими», — йдеться у зверненні.

Грач вказує на те, що кримська «Держдума», узаконивши «самооборону», як він висловився, розв’язала руки бандформуванням.

«При цьому правоохоронні органи мовчки спостерігають за цим беззаконням», — зазначає Грач, повідомляючи про те, що на свої попередні скарги він отримав відписки, а «набіги «народних ополченців-дружинників» тривають.

Як приклад Грач призводить недавні події в райспоживспілці Бахчисарая, роботу якого представники «самооборони» блокували кілька днів.

У зв’язку з цим Грач у своєму зверненні просить Путіна «зупинити розбій у Бахчисараї», допомогти кримчанам, постраждалим від дій «самооборони» і навести порядок у сфері правоохоронної системи Криму.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1505

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]