Головна » 2015 » Липень » 12 » Контрабандні потоки у них завжди перерозподіляють "законним шляхом" - керівник Закарпаття

Контрабандні потоки у них завжди перерозподіляють "законним шляхом" - керівник Закарпаття

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Василь Губаль повідомив, що причиною стрілянини у Мукачевому став "перерозподіл контрабандних потоків". При цьому він дивним чином заявив про можливість встановлення сфер впливу у даному виді злочинної діяльності "законним шляхом". З такою неоднозначною заявою держслужбовець виступив 12 липня 2015 року в прямому ефірі телеканалу "112 Україна".

"Перерозподіл контрабандних потоків, звичайно, він завжди був на Закарпатті, но не в такій...

Якщо це перерозподіл контрабандних потоків, то це не так з'ясовується. Це з'ясовується законним шляхом, якщо були питання до тої чи іншої сторони", - підкреслив Губаль.

Яким саме "законним шляхом" можна на Закарпатті здійснити "перерозподіл контрабандних потоків", голова ОДА уточнювати не став. Однак, підкреслив, що подібні питання "завжди на Закарпатті" вирішується "без зброї" та "без крові".

На запитання про те, хто саме винний у тому, що сталося, Губаль також не мав відповіді.

"Цю стрілянину хтось спровокував. Відповісти конкретно я сьогодні не можу, хто спровокував", - зазначив він.

Підприємця Губаля призначено головою Закарапатської ОДА указом президента України Петра Порошенко № 729/2014 від 16 вересня 2014 року.


За матеріалами: Новини Закарпаття
12.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1504

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]