Головна » 2014 » Липень » 2 » Кравчук розкритикував політичних "голубів миру"

Кравчук розкритикував політичних "голубів миру"

Перший президент України Леонід Кравчук розкритикував політиків, які виходять із партій і формують нові політичні сили із "мирною філософією".

Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

"Всі, хто втікає сьогодні з партій, які є, хоче створити іншу партію, так би мовити, партію "голуба миру", я таким партіям не довіряю. Згоден, що коли у нас дійсно не буде ворогів на нашій землі, можна буде шукати найкращі варіанти миру. Зараз треба працювати паралельно", – сказав Кравчук.

За словами колишнього президента, немає "людини миру", коли в хаті ворог.

"Коли я чую про ці нові партії: я – людина миру, я ставлю питання: до мене в хату прийшов ворог, забирає моє майно, мою землю, я кажу: я – людина миру, забирай усе. Це така філософія дуже небезпечна. Нові партії вже створюються під гаслом: людина миру. Немає людини миру, коли у тебе в хаті ворог. Ти мусиш його вигнати, знищити, і тоді веди мирну політику", – додав Кравчук.

За його словами, такі політики намагаються знайти можливість зберегти себе в політиці.

"Відбувається хитра філософія. Ті, кого вже трохи прибили, так як прибили муху, а вона ще жива, вони шукають іншу шпаринку, куди можна увійти і знову високим голосом заявляють про свою позицію: ми опозиція, ми мирні люди, припиніть війну, ідіть із Донецька і Луганська, нехай окупують їх терористи. Це вже просто не філософія, а зрада", – наголосив Кравчук.

Як відомо, у середу спікер парламенту Олександр Турчинов оголосив про формування у Верховній Раді нової депутатської групи "За мир і стабільність", до складу якої увійшли 32 народні депутати.

За словами спікера, уповноваженими представниками депутатської групи стали колишні члени фракції Партії регіонів Віталій Грушевський і Євген Балицький, а також колишній член фракції комуністів Олександр Присяжнюк (нині всі троє – позафракційні).

Грушевський також заявив, що ця група має намір перетворитися на політичну силу.

Як відомо, Кравчук був ініціатором і ведучим круглих столів щодо пошуків виходу з політичної кризи в Україні в січні-лютому 2014 року, які не принесли очікуваного результату. Запрошення туди надсилала Адміністрація президента Януковича.


 


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1586

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]