Головна » 2016 » Червень » 2 » Куди роми дівають «дитячі» гроші - у Мукачеві перевіряють

Куди роми дівають «дитячі» гроші - у Мукачеві перевіряють

Управління праці та соціального захисту населення Мукачівського продовжує здійснювати контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини.

Нагадуємо, що ці кошти держава виплачує саме на утримання і виховання дитини, й вони не можуть бути використаними на інші цілі. Неприпустимо, коли дитина недоглянута, голодна, не має одягу, іграшок та інших, необхідних для її розвитку речей. При виявленні таких фактів соціальні інспектори не одразу приймають рішення про призупинення виплат. Спочатку з матерями проводять профілактичні бесіди й дають рекомендації щодо цільового використання коштів.

Утім роботу соцінспекторів суттєво ускладнює той факт, що багато матерів, які отримують допомогу при народженні дитини й невміло її використовують, не вміють ні читати, ні писати. Тож залишити письмові поради та рекомендації соцінспектор не може. Єдиний вихід – частіші перевірки.

Попри те, що це значне навантаження на фахівців, є перші непогані результати. Так, під час повторної перевірки сімей з ромського поселення, де раніше були виявлені факти нецільового використання коштів, з’ясовано, що більшість матерів дослухалися до порад соцінспекторів і почали краще дбати про своїх дітей. Утім проблема нецільового використання «дитячих» грошей сім’ями з ромського поселення дуже нагальна.

Нагадаємо, що в разі, якщо сім’ї не дослухаються до рекомендацій соцінспекторів, виплата грошей тимчасово призупиняється.


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1432

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]