Головна » 2017 » Липень » 26 » Медзаклади зобов’язали звітувати про використання благодійних внесків - до уваги закарпатців

Медзаклади зобов’язали звітувати про використання благодійних внесків - до уваги закарпатців

Міністерство охорони здоров'я зобов'язало медичні заклади України звітувати про зібрані благодійні внески – як від окремих громадян, так і від компаній та організацій.

Відповідний указ підписала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Нововведення набуде чинності 1 січня 2018 року.

Відтак з наступного року керівники лікарень будуть зобов’язані щоквартально надавати звіти про використання зібраних благодійних внесків. Окрім того, звіти їм доведеться публікувати на сайті медзакладу, а також «у загальнодоступному місці» на території самої.

«На сьогодні майже у кожному закладі охорони здоров'я працює благодійний фонд, а 7 з 10 пацієнтів платили до нього внески. Обсяги благодійних пожертв – сотні мільйонів гривень, однак до цього часу звітність цих фондів про зібрані кошти часто була недоступною чи непрозорою», – зазначила Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, це стане механізмом для моніторингу коштів, які лікарні отримують у вигляді благодійних внесків, а також зменшать рівень корупції у галузі.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1212

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]