Головна » 2017 » Липень » 24 » Міграційна служба - черги за біометричними паспортами зникнуть у серпні

Міграційна служба - черги за біометричними паспортами зникнуть у серпні

За словами представника міграційної служби, нинішній ажіотаж з отриманням біометричних паспортів «не має нічого спільного з виїздом українців до країн Європейського союзу»

Ажіотаж довкола отримання біометричних паспортів в Україні спаде через один-два тижні, одночасно зі зменшенням туристичного ажіотажу.

Про це заявив речник Державної міграційної служби України Сергій Гунько, передає Радіо Свобода.

«Зараз ми маємо поєднання двох факторів - ажіотаж, пов’язаний з безвізом, і туристичний ажіотаж. Туристичний сезон щороку в цей період є піковим для оформлення закордонних паспортів. Туристична складова піде на спад вже за тиждень-два. І вже на початку серпня цієї туристичної складової не буде. Коли завершиться психологічна складова - важко прогнозувати. Але ми думаємо, що вже у серпні будемо мати суттєве полегшення ситуації», - повідомив Гунько.

За словами представника служби, нинішній ажіотаж з отриманням біометричних паспортів «не має нічого спільного з виїздом українців до країн Європейського союзу».

«Статистика перетину кордону набагато менша, аніж статистика оформлення закордонних паспортів. Тому цей ажіотаж має психологічні причини, психологічний характер. У будь-якому випадку - це тимчасове явище. Насамперед треба розуміти, що близько 12 мільйонів українців мають на руках закордонні паспорти, з них понад чотири мільйони - біометричні паспорти. За кордон виїжджає в рази менше», - повідомив Гунько.

Він зазначив, що міграційна служба України радить громадянам без нагальної необхідності почекати з оформленням паспортів, утриматися від стояння в чергах і оформити документи пізніше у більш комфортних умовах.

Починаючи з 11 червня українці користуються правом безвізового перетину кордонів з країнами-членами Євросоюзу.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1236

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]