Головна » 2016 » Листопад » 14 » Мукачівська міська рада здійснила незаконні виплати на 700 тисяч - Москаль

Мукачівська міська рада здійснила незаконні виплати на 700 тисяч - Москаль

Під час ревізії в управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівської міськради виявлено фінансових порушень на суму понад 700 тисяч гривень. Про це йдеться у повідомленні на сайті голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

"У ході ревізії використання коштів на соціальну підтримку населення в Управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівської міськради виявлені фінансові порушення на значні суми. Ревізію проводив Західний офіс Держаудитслужби в Закарпатській області за дорученням Кабінету міністрів України. Усього встановлені незаконні виплати бюджетних коштів на суму понад 700 тисяч гривень", - сказано у повідомленні.

Зокрема, йдеться, що внаслідок надання внутрішньо переміщеними особами недостовірної інформації щодо майнового та фінансового стану, а також відсутності контролю з боку Управління праці та соцзахисту населення за достовірністю таких даних, незаконно виплачено допомоги на суму 400 тисяч гривень.

Крім того, ревізія виявила незаконне використання бюджетних коштів у сумі 300 тисяч гривень на виконання місцевої програми "Додатковий соціальний захист мукачівців". Одноразову адресну грошову допомогу на дороговартісне лікування надано без підтвердження факту перебування громадян на лікуванні в медичних закладах, а також відсутності документів щодо витрат на проведення хірургічних втручань та лікування.

Повідомляється, що матеріали ревізії передані в прокуратуру Закарпатської області.

Раніше Москаль звинувачував владу Мукачевого у некомпетентності. В жовтні 2015 року мером Мукачевого був обраний старший син Віктора Балоги Андрій.
   


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1475

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]