Головна » 2017 » Травень » 6 » На 5 мільонів саджанців збільшились закарпатські ліси

На 5 мільонів саджанців збільшились закарпатські ліси

Закарпатські ліси збільшились на 5 мільонів саджанців

Фінішувала акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках». У лісах Брустурянського лісомисливгоспу на 5 тисяч деревець стало більше.

– Лиш у рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» цього року посаджено вже понад 5 мільонів саджанців на площі понад 2900 гектарів, – каже начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.

– Це значно більше, аніж торік і те, що було посажено в минулi роки. Загалом же лісогосподарниками буде висаджено за 2017 рік понад 10 мільойонів саджанців, адже окрім акційних заходів проводилися ще й планові лісопосадки.

Лідерами по створенню лісових насаджень стали ДП «Брустурянське ЛМГ» (305 гектарів), ДП «Рахівське ЛДГ» (250 гектарів) ДП «Міжгірське ЛГ» (205 гектарів), ДП «Ясінянське ЛМГ» (195 гектарів), ДП «Перечинське ЛГ» та ДП «Мукачівське ЛГ» (по 122 гектари). На землях, що вийшли з сільськогосподарського користування, найбільше нових лісів створили лісівники ДП «Верхньогірське ЛГ» (77 гектарів) та ДП «Тячівське ЛГ» (35 гектарів).


Основними породами, які висаджувались, були ялиця, ялина, дуб, вільха, модрина, клен-явір.

В цьогорічній акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках» на теренах Закарпаття взяли участь керівники обласної влади разом із підлеглими, школярі, учні шкільних лісництв, громадських активістів, представників місцевої влади, журналісти, а також прибічники екологічних рухів, сільські жителі, духовенство, інтелігенція.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1234

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]