Головна » 2015 » Грудень » 3 » На «бідному словниковому запасі» Москаль підловив Балогу

На «бідному словниковому запасі» Москаль підловив Балогу

«Балозі треба навчитися програвати достойно, а не бризкати люттю й образами в різні сторони» - відповідь голови ОДА на закиди лідера «Єдиного центру» після обрання голови облради.

У лідера так званої всеукраїнської партії «Єдиний центр» заклинило платівку – з дня на день він повторює одне й те ж: «Влада об’єдналася з бандитами», «Солідарність публічно водить дружбу з бандитами, контрабандистами та людьми Януковича», «Бандити нарешті стали владою і будуть гордо носити депутатські значки…». 

Та назвіть уже цих «бандитів», з якими об’єдналася «Солідарність», поіменно!

Не можете? То я назву – в обласній раді є тільки один представник криміналітету – депутат «Єдиного центру» Паульо (поганяло – Чалий). Котрий на Мукачівських виборах 2004 року громив виборчі дільниці, а під час президентської кампанії жорстоко побив студентів-агітаторів Ющенка. «Солідарність» із такими бандитами, як Чалий із «Єдиного центру», об’єднуватися не збирається.

І з прислужником Януковича Балогою, котрий після Революції гідності потрапив під люстрацію, ми об’єднуватися не будемо. Депутатів із різних груп, котрих лідер «ЄЦу» поливає брудом і обзиває всякими словами, треба вміти переконувати, а не тицяти їм крадені в держави гроші, а потім «кидати», як непотріб.

І ще –  Балозі слід навчитися достойно програвати, а не бризкати люттю й образами в різні сторони. А перед тим, як наступного разу публікувати такі «викривальні заяви», варто почитати перед сном якусь книжку. Бо дуже вже бідний словниковий запас!

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
18.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1476

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]