Головна » 2012 » Жовтень » 11 » На Іршавщині відкрили новий ігровий майданчик за 209 тис. грн

На Іршавщині відкрили новий ігровий майданчик за 209 тис. грн

Сьогодні, 11 жовтня, у селі Арданово, що на Іршавщині, відбулося відкриття нового спортивного майданчика.

Участь в урочистостях з цієї нагоди взяли заступник керівника краю Іван Качур, голова Іршавської райдержадміністрації Василь Ковбаско, голова районної ради Станіслав Сухан, місцеві мешканці.

Цьогоріч це вже четверте футбольне поле із штучним покриттям, відкрите в рамках реалізації обласної Програми «Спортивний майданчик». Кошти на майданчик в розмірі 209-ти тисяч гривень виділено з обласного бюджету, а на облаштування прилеглої до поля території гроші виділено з місцевого бюджету та надано меценатами.

Вітаючи мешканців села Арданово із відкриттям майданчика, Іван Качур зазначив: «Я впевнений, що серед місцевих дітей є палкі шанувальники ігрових видів спорту, особливо футболу. Тож цей майданчик стане їм у нагоді для відточення своєї майстерності. Особливо тим хлопчакам, які грають за місцеву футбольну команду, що заслужено вважається кращою в районі».

До кінця 2012 заплановано облаштувати ще 16 майданчиків. Загалом, в області передбачено встановити 103 багатофункціональні поля зі штучним та акриловим покриттям. Наразі в області відкрито вже 44 спортивні майданчики, - повідомили у прес-центрі ОДА.За матеріалами: Новини Закарпаття
18.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11165

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]