Головна » 2018 » Травень » 17 » На IV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку запрошують закарпатців

На IV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку запрошують закарпатців

Закарпатців запрошують на IV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку

З метою об’єднання молоді задля формування активізації громадянської позиції, обміну досвідом між молодіжними лідерами, створення сприятливих умов для розвитку молодіжної сприятливої політики і самореалізації української молоді, підготовки до Всесвітнього дня прибирання, що відбудеться 15 вересня в 150 країнах, Всеукраїнський молодіжний рух«Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним громадським рухом «Let’s Do It! World»за підтримки Міністерства молоді та спорту України проводить «IV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку» 18 травня 2018 року в місті Ужгород, пл.Народна,4 (малий зал засідань обласної державної адміністрації, 2 поверх, поч. о 10.00).

До участі у заході запрошено представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, активістів молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, районні координатори та волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійників, донорів.

Основні завдання форуму:

Підвищення обізнаності молоді щодо цінності та важливості волонтерської діяльності; пошук інноваційних механізмів щодо створення сприятливих умов для діяльності волонтерів та волонтерських організацій; обмін досвідом у реалізації кращих національних та закордонних волонтерських практик; популяризація прикладів взаємодії бізнесу та волонтерських організацій; створення комунікативної платформи для налагодження співробітництва між органами державної влади та громадськістю у галузі реалізації соціально-значущих проектів.

В рамках форуму буду розглянуті наступні теми:

– Характер та методи співпраці державного сектору громадськості та бізнесу пропозиції.

– Екологічні проблеми Закарпатської області та України взагалом, та методи їх вирішення;

– Важливість залучення лідерів думки та молодіжних лідерів до вирішення екологічних проблем;

– Роль сфери бізнесу у питанні допомоги вирішення екологічних проблем та розвиток корпоративної соціальної відповідальності в сфері екології;

– Поліпшення стану благоустрою в Закарпатській області;

– Обговорення.

Сценарний план проведення заходу:

09.30 – 10.00– Реєстрація учасників.

10:15 –10:30 – Прес-брифінг.

10:30 – 10:45 Відкриття – «Всеукраїнського молодіжного форуму взаємодії та розвитку у Закарпатській області».

11:00 – 11:30 – Презентація мети і завдання «Всеукраїнського молодіжного форуму взаємодії та розвитку».

11:30 – 12:30 – Ефективна співпраця органів місцевої влади з громадським сектором при реалізації молодіжних проектів. Можливості взаємодії організацій з органами влади на локальному рівні в рамках реалізації національних програм.

12:30 – 12:45 – Кава-брейк.

12:45 – 13:45 – Презентації найбільших молодіжних організацій Закарпатської області та їх діяльності.

14:00 – 14:30 – Урочисте закриття «Всеукраїнського молодіжного форуму взаємодії та розвитку у Закарпатській області».

Інформаційна довідка:

Let’s Do It, Ukraine – це громадська організація, яка має 12 щорічних національних проектів та понад 60 локальних проектів, діє в 24 областях України, щорічно об’єднує 1 млн. учасників. Частина міжнародного руху Let’s Do It! World, який об’єднав вже 116 країн та понад 17 мільйонів учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети.

Акція «Зробимо Україну чистою разом!» була проведена 29 квітня 2017 року з метою формування національної культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля у громадян; створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації молоді, розвитку волонтерського руху, спільного прагненні до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору.

Всеукраїнську соціально-екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом!» та Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest» провели громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» під патронатом Дружини Президента України, за підтримки: Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державної пенітенціарної служби України, Київської міської державної адміністрації, та ряду державних установ, громадських організацій й бізнес структур.

World Cleanup Day 15 вересня 2018 року відбудеться наймасштабніше прибирання на планеті Земля! Давайте зробимо останнє прибирання разом і більше не будемо смітити! www.LDU.com.ua

https://www.facebook.com

https://vk.com/ldueco

https://www.youtube.com/watch?v=GLT4ddnGLc8

https://www.instagram.com/lets_do_it_ukraine

Звітне відео 2016 року https://goo.gl/c5cWyJ

Просимо повідомити про участь у заході координатораЗакарпатської області тел. +38 (050) 979 92 20 або e-mail:mashatrelis@gmail.com- Марія Треліс.

З повагою та надією на співпрацю, Л.Осипчук

президент «ВМР «Let’s do it, Ukraine».


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1127

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]