Головна » 2017 » Червень » 2 » На подвір’ї костелу у центрі Львова знайшли масові захоронення людей

На подвір’ї костелу у центрі Львова знайшли масові захоронення людей

У центрі Львова на території костелу святого Лазаря під час реставраційних робіт знайшли масові поховання людей, ймовірно, 40-х років XX сторіччя.

"Ми виявили рештки у середу, 31 травня, під час реставрації муру біля шпиталю. Під час укріплення фундаменту майстри виявили останки, які нагадають людські", - повідомив директор Львівської державної хорової школи Дударик, яка розташована на території костелу, Володимир Заборовський у коментарі ZAXID.NET.

У громадській організації Меморіал зазначили, що знайдені останки, ймовірно, датуються 40-ми роками минулого сторіччя та належать в’язням Тюрми на Лонцького (нині Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів) поруч з костелом.

"Раніше тут був шпиталь для найбідніших людей у Львові, під час війни його закрили і тут було дуже зручно ховати тіла, територія не проглядалася з вулиці", – розповів Роман Гунда, голова правління ГО Меморіал.

За його словами, на території костелу знаходиться ще багато поховань.

Раніше НВ повідомляло, що у Глухові Сумської області під час будівельних робіт на глибині більше двох метрів знайдено велику кількість кісток, ймовірно, старовинне захоронення за християнським обрядом ХVІІІ сторіччя.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1212

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]