Головна » 2016 » Березень » 10 » На своєму «VOLKSWAGEN» іноземцю за межі «Дяково» поїхати не вдалося

На своєму «VOLKSWAGEN» іноземцю за межі «Дяково» поїхати не вдалося

В автомобілі громадянина Угорщини «VOLKSWAGEN PASSAT» працівники Закарпатської митниці ДФС виявили приховані цигарки. Інцидент стався в зоні митного контролю пункту пропуску «Дяково».

Рухаючись у напрямку Румунії, іноземець для митного контролю обрав смугу руху «зелений коридор» та усно заявив про відсутність у нього товарів та предметів, прихованих від митного контролю, або таких, які заборонені до вивезення з України.

Однак, врахувавши можливі ризики, працівники пункту пропуску спрямували транспортний засіб на майданчик поглибленого огляду, після якого під заднім сидінням та панеллю приладів виявлено 850 прихованих від митного контролю пачок цигарок «Rotmans».

Водій визнав виявлені тютюнові вироби вітчизняного виробництва своєю власністю та у своєму поясненні вказав, що перевозив їх з метою продажу в Румунії для отримання прибутку, так як на даний час ніде не працює.

Таким чином громадянин Угорщини вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол, предмети правопорушення – тютюнові вироби, вартістю понад 8000 грн та транспортний засіб «VOLKSWAGEN PASSAT» 1998 року випуску, вартістю 1449 EURO, – вилучено.


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1391

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]