Головна » 2012 » Жовтень » 17 » На ТВі покажуть одне з чудес України –Синевир

На ТВі покажуть одне з чудес України –Синевир

20 жовтня на телеканалі ТВі покажуть восьму програму з циклу «7 природних чудес України». Цього разу глядачі помилуються найкоштовнішим природним скарбом Національного природного парку «Синевир», який є однією з візитних карток Українських Карпат.

Велична водойма утворилася в результаті потужного зсуву, викликаного землетрусом, близько 10 тисяч років тому. Розташований Синевир на висоті 989 м над рівнем моря, має площу 5 га та максимальну глибину  22 м.

Краєвиди Синевиру відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю, що приваблює сюди щороку тисячі туристів. Посередині озера розмістився невеликий острівець площею всього кілька метрів, який через своє розташування отримав народну назву Морське око.

Озеро Синевир оповите легендами. За однією з них, воно утворилося від потоку сліз графської доньки Синь на місці, де було вбито її коханого, простого верховинського пастуха Вира.

Про ці та інші таємниці найбільшого озера Закарпаття дивіться на телеканалі ТВі у суботу, 20 жовтня о 20:30, - повідомили на сайті «Рідна країна».За матеріалами: Новини Закарпаття
16.02.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11478

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]