Головна » 2014 » Березень » 27 » На Волині за одержання хабара у сумі 400 тис грн засуджено суддю

На Волині за одержання хабара у сумі 400 тис грн засуджено суддю

У жовтні 2012 року прокуратурою Волинської області в апеляційному порядку було оскаржено вирок, яким суддю Залізничного райсуду м. Львова незаконно виправдано за відсутністю в його діях складу інкримінованих злочинів. Його звинувачували в одержанні хабарів за прийняття процесуальних рішень у цивільних та кримінальних справах, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу ГПУ.

Сума найбільшого хабара, одержання якого інкримінували судді, становила 400 тисяч гривень.

Ухвалою апеляційного суду Волинської області вирок суду першої інстанції було скасовано, справу направлено на новий судовий розгляд.

Вироком Луцького міськрайонного суду суддю визнано винним у хабарництві та засуджено до 8 років позбавлення волі з позбавленням права 3 роки обіймати посади, пов'язані зі здійсненням правосуддя, та із конфіскацією всього належного йому майна в дохід держави.

Адвоката, за посередництвом якого суддя одержував хабарі та якого попереднім вироком суду було засуджено до 5 років позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку, наразі звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.03.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1541

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]