Головна » 2018 » Березень » 16 » На Закарпатті міністерство молоді та спорту бачить великий потенціал

На Закарпатті міністерство молоді та спорту бачить великий потенціал

Будівництво спортивного комплексу у місті Хуст, яке планують завершити до осені поточного року, та проведення реконструкції стадіону "Авангард" в  Ужгороді, котре  здійснять цьогоріч, надасть можливість Закарпаттю приймати навчально-тренувальні збори українських спортсменів та проводити міжнародні змагання.

Про це йшлося під час зустрічі керівників краю – Геннадія Москаля та Івана Дурана із першим заступником міністра молоді та спорту України Ігорем Гоцулом, котрий відвідав область з робочим візитом.

Крім того йшлося про розвиток спортивної інфраструктури у гірській місцевості та створення спортивного інтернату в краї,  що надало б можливість талановитим дітям області підвищувати свій спортивний потенціал, інформує прес-центр Закарпатської ОДА.

Міністерство молоді та спорту бачить у Закарпатті великий потенціал, оскільки після окупації Криму держава втратила бази підготовки на півдні й  область, при наявності сучасних спортивних споруд, стане центром проведення зборів українських спортсменів, що не тільки престижно, але й економічно вигідно, запевнив І. Гоцул.

Г. Москаль ознайомив керівника мінмолодьспорту із планами розбудови Футбольної академії на Закарпатті – масштабного спортивного проекту, який реалізують за кошти Угорщини в рамках міжурядової українсько-угорської угоди у співпраці з обласною Федерацією футболу України. 

Проект, зокрема передбачає  реконструкцію стадіону "Авангард" та побудову сучасних спортивних майданчиків та футбольних полів в Ужгородському та Мукачівському районах.

Цього ж дня перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул також зустрівся з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл Закарпаття та спортивних федерацій. Зустріч присвятили обговоренню проблем розвитку галузі фізичної культури та спорту та провели у форматі робочої наради.

В рамках кількаденної робочої поїздки на Закарпаття І. Гоцул оглянув будівництво нового спортивного комплексу, яке триває на місці міського стадіону Хуста, де, нагадаємо, розташують легкоатлетичний стадіон, футбольне поле зі штучним покриттям, а також гандбольне та волейбольне поля.


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1154

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]