Головна » 2016 » Грудень » 23 » На Закарпатті за позовом прокуратури у комунальну власність реально повернуто землі вартістю понад 14 млн грн

На Закарпатті за позовом прокуратури у комунальну власність реально повернуто землі вартістю понад 14 млн грн

  За позовом прокуратури у комунальну власність повернуто земельну ділянку площею майже 8 га і вартістю близько 14 млн. грн.

Суд апеляційної інстанції, рішення якого набирає законної сили одразу ж після його проголошення, 21.12.2016 залишив без змін рішення господарського суду Закарпатської області, яким задоволено у повному обсязі позов Тячівської місцевої прокуратури, пред’явлений до одного із суб’єктів господарювання району, та припинено право постійного користування підприємства приватної форми власності земельною ділянкою із земель державної власності в м. Тячів площею майже 8 га вартістю близько 14 млн. грн.

Як повідомлялося раніше, цим же судовим рішенням відмовлено у задоволенні зустрічного позову вказаного господарюючого суб’єкта до органу місцевого самоврядування, в інтересах якого діяв прокурор, про визнання права постійного користування спірною землею.

Начальник відділу забезпечення представництва в суді Андрій Малинич пояснив, що підставами позову прокурора стало порушення відповідачем цільового використання землі.

При цьому, метою відмовленого зустрічного позову був неправомірний намір узаконення безкоштовного користування, без укладення відповідного договору оренди земельної ділянки із значною площею, у тому числі на частині якої знаходиться гуртожиток загальною площею понад 2600 кв. м, що перебуває у комунальній власності.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1505

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]