Головна » 2018 » Квітень » 3 » На злітній смузі у США зіткнулися літаки: є жертви

На злітній смузі у США зіткнулися літаки: є жертви

  В результаті зіткнення загинули дві людини

У США в штаті Індіана в невеликому місті Маріон на злітно-посадковій смузі зіткнулися два легкомоторних літаків. Один з лайнерів в результаті аварії загорівся. Від цього дві людини загинули на місці.

У США на злітній смузі зіткнулися літаки: є жертви

За даними місцевих телеканалів, повітряне судно Cessna 150 до міської повітряної гавані Маріон на злітно-посадковій смузі зіткнувся з бізнес-джетом Cessna 525. Зрештою, перший невеликий літак розвалився на дві частини і загорівся. Від цього одного чоловіка, що знаходиться на борту, викинуло і він загинув від травм на місці події, а другий чоловік помер на борту під час пожежі.

Що стосується бізнес-джета Cessna 525, то всі п’ять осіб, які були на борту цього літака, залишилися живі і травм не отримали. Відомо, що аварія сталася тоді, коли одне повітряне судно йшло на зліт, а інше тільки вчинило посадку. Винний пілот одномоторного Cessna 150 не помітив більш великий літак, що і стало причиною зіткнення. В даний момент на місці події працюють фахівці, які проводять розслідування для з’ясування точних обставин інциденту.


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1154

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]