Головна » 2016 » Січень » 4 » Нардеп - електронне декларування, потрібне для скасування віз, переноситься на 2017 рік

Нардеп - електронне декларування, потрібне для скасування віз, переноситься на 2017 рік

Декларування всіх активів в електронному вигляді, необхідне для безвізового режиму, відклали на рік.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови комітету Верховної Ради Віктор Чумак, який є одним з трьох членів НАЗК, обраних наприкінці 2015 року, а відтак легітимним співкерівником цього органу.

Він розповів, що в прийнятому законі про бюджет з'явився пункт, "про який ніхто не чув у залі".

"Цей самий пункт відтерміновує на рік початок дії нової системи фінансового контролю, яка передбачена Законом "Про запобігання корупції" і яка вводиться в дію рішенням НАЗК", - написав Віктор Чумак, долучаючи документ, згідно з яким електронне декларування вводиться в дію не раніше 1 січня 2017 року.

Як наголосив депутат, "саме електронне декларування, а не фізичний початок роботи НАЗК є нашим головним обов'язком перед ЄС в частині отримання безвізового режиму"

За інформацією Європейської правди, Євросоюз вже повідомлений про нові проблеми із запуском НАЗК. Реакція ЄС наразі не сформована.

Нагадаємо, лібералізація візового режиму з ЄС надасть українцям можливість подорожувати без віз ще в 57 країн світу - від Південної Кореї до Мексики і Уругваю.

18 грудня Єврокомісія оприлюднила фінальний звіт про виконання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

У звіті ЄК констатує, що Україна виконала всі умови для того, щоб рекомендувати включити її в список країн, з якими у ЄС діє безвізовий режим. Звіт буде направлений до Ради ЄС та Європейського парламенту, і на основі цього документа вони повинні ухвалити рішення щодо лібералізації візового режиму з Україною.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що безвізовий режим з ЄС почне діяти через 5-7 місяців.

Зазначимо, країни-члени ЄC можуть тимчасово заблокувати запровадження безвізового режиму з Україною в разі невиконання зобов`язань в частині боротьби з корупцією, міграційної політики, з питань безпеки.

Діалог між Євросоюзом та Україною про лібералізацію візового режиму почався в 2008 році, а в 2010 році ЄС запропонував Україні План дій щодо візової лібералізації.


За матеріалами: Новини Закарпаття
23.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1378

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]