Головна » 2016 » Грудень » 23 » «Нерозкриття злочинів і безкарність злочинців неминуче призводить до самосуду»- Москаль

«Нерозкриття злочинів і безкарність злочинців неминуче призводить до самосуду»- Москаль

  У ніч на п’ятницю (23.12) увечері в Рахові була здійснена чергова спроба підпалу автомобіля.

На одній із міських вулиць двоє злочинців пролізли на приватне подвір’я й почали обливати легковик «Ауді-А6» пальним із пластикової пляшки.

Це побачив через вікно власник машини, котрий разом зі знайомим вибіг на подвір’я. Палії, зрозумівши, що їх викрито, спробували втекти, так і не встигши підпалити машину.

Одному з них це вдалося, а другого власник машини з другом підстрелили з травматичного пістолета, переробленого під бойовий. Після чого, наздогнавши, почали бити пораненого руками й ногами. У результаті палій загинув.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження, власник машини зі знайомим затримані, особу загиблого встановлено (це місцевий мешканець). Причини невдалого підпалу, а також усі обставини злочину, зараз з’ясовує слідство.

– Підпали автомобілів уже років десять на Закарпатті стали найпоширенішим способом особистого зведення рахунків, – коментує подію голова ОДА Геннадій Москаль.

– Легковики палять і правоохоронцям, і підприємцям, і прикордонникам, і пересічним громадянам по кілька разів на тиждень, а паліїв так і не затримують. Я говорю про це майже на кожній апаратній нараді в обласній адміністрації.

Нерозкриття злочинів і безкарність злочинців не може тягнутися вічно, рано чи пізно це призводить до самосуду.

Нічний випадок у Рахові – красномовний доказ цьому. Всі обставини того, що сталося, зараз з’ясовує слідство, але цей випадок має стати як сигналом для правоохоронців, котрі мусять нарешті навчитися розкривати підпали, так і для самих паліїв.

Бо самосуд буває дуже жорстоким і страшним!


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1406

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]