Головна » 2015 » Серпень » 16 » Опорні пункти другої і третьої лінії оборони зводять в зоні АТО

Опорні пункти другої і третьої лінії оборони зводять в зоні АТО

В зоні проведення антитерористичної операції має бути побудовано майже 250 опорних пунктів, вартість якого може доходити до 3 млн грн. Про це повідомив прес-секретар генерального штабу Владислав Селезньов на своїй сторінці у Facebook.

«Продовжується будівництво лінії оборонних рубежів на Сході України... Всього на сході України має бути споруджено майже 250 опорних пунктів, сотні кілометрів траншей і окопів, кілька сотень бетонних вогневих споруд. Вартість лише одного опорного пункту складає до трьох мільйонів гривень», – написав Селезньов.

Він зазначив, що згідно з затвердженим планом будівництва фортифікаційних укріплень, першу лінію рубежів повинні були зводити Збройні Сили і дана задача була виконана. Другу і третю лінію оборони зводять силами обласних державних адміністрацій.

«Будівельні роботи ведуть цивільні компанії і будівельні підприємства. Хід робіт і готовність об’єктів контролюють військові... Комісія від представників військових частин, які виконують завдання у визначеному районі проведення АТО, ретельно і прискіпливо приймає об’єкти, контролює, щоб роботи виконувались якісно», – додав спікер Генштабу.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1457

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]