Головна » 2016 » Вересень » 23 » Освітяни на Хустщині протестують

Освітяни на Хустщині протестують

   Велятинська школа почала протести.

На Хустщині незаконні дії одного чиновника спровокували справжнісінький бунт у цілому десятку сільських громад.

Серед яких Крива, Олександрівка, Сокирниця, Липча, Данилово тощо. Десь більш активно, не боячись, борються з беззаконням, подекуди – менш, бо налякані. Так, у Велятині сьогодні ранок розпочався шкільним протестом, щоправда кількахвилинним, аби не зривати навчально-виховний процес.

На нетрадиційну лінійку вишикувалися учні тамтешньої школи, які свідомо прагнуть захистити свого вчителя від незаконного та безпідставного усунення його від роботи з «легкої руки» начальства, зокрема головного освітянина району Павла Русина.

Також зазначається, що у Велятині за літній період у місцевій школі творилося казна що.

"На одній посаді опинилося аж двоє людей. Вчителя з предмету «Захист Вітчизни» пана М’язика «посунули»,  м’яко кажучи, з посади, яку займав не один рік. Натомість за наказом начальника районного відділу освіти, до речі який суперечить чинному законодавству України, призначили іншу людину, що більше 20 років взагалі не вчителювала – пана Поповича.

Сумно, що віз і досі там. Адже проблему незаконних призначень в освіті керівництво району не вирішує, а навпаки - з невідомих причин закриває на неї очі", - йдеться у повідомленні.

Власне, на акції протесту зібралися школярі, вчителі та батьки. Під час зібрання ознайомили присутніх з резонансною ситуацією, що склалася


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1542

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]