Головна » 2017 » Липень » 27 » Пилипець готується прийняти екстремальні змагання - даунхіл у Карпатах

Пилипець готується прийняти екстремальні змагання - даунхіл у Карпатах

Вони не тільки мають статус міжнародних, а й Class 1 із даунхілу. PylypetsGravityRace пройде вже вчетверте, 18-20 серпня, на горі Гимба. Цьогоріч в рамках міжнародної гонки додасться ще й окремий залік Відкритого Чемпіонату України з даунхілу.

– Особливість цих змагань у тому, що траса є дуже складна на ній велика кількість стрімких спусків, складні різкі повороти (контрнахили), на трасах є кам’яні секції, трампліни, вильоти, додаткову складність створюють ще й коріння дерев, – пояснив Олексій Смірнов, співорганізатор  змагань Pylypets Gravity Race. Водночас він додає, що саме за цим екстримом  байкери і приїздять до України.

Торік у змаганнях взяли участь велосипедисти із Литви, Шотландії та України, а головним комісаром (суддею) був Чараламбос Рігас з Греції.

Попри складність траси, байкери  розвивають швидкість  до 60 км на годину. Звісно без травм не обходиться, але під час змагань на території  буде декілька карет швидкої допомоги, а також патрулі надзвичайників, зауважують організатори.

Умова участі всіх спортсменів: виїзд на трасу тільки у спеціальному спорядженні, такому як суцільний шолом з підборіддям (фулфейс), та на повністю справному велосипеді з гальмами на обидва колеса. Бажаними також є захисти колін, ліктів, спини та шиї.

Довідка: Пилипець Байк Парк, це велосипедна мекка Карпат, є у с. Пилипець, Закарпатської області, на схилах гори Гимба. Тут займаються професійні спортсмени, аматори та просто любителі активного відпочинку за кермом велосипеда. Ця гонка була організована замість гонки зі швидкісного спуску, яка традиційно проводилася в Криму

Партнери змагань: велосипедна школи BIKETOUR, Студія шовкотрафаретного друку та виробництва українського одягу BUKVICA.COM.UA, веломагазину-майстерні SportCeh, Федерація велоспорту України.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
24.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1255

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]