Головна » 2013 » Вересень » 18 » Після 17 років реконструкції відкрився планетарій, а відгуки на бруківку Озон є на brukivka-lviv.com

Після 17 років реконструкції відкрився планетарій, а відгуки на бруківку Озон є на brukivka-lviv.com

Після 17 років реконструкції відкрився знаменитий Московський планетарій. Напередодні оновлену експозицію представили журналістам, а з понеділка екскурсії стали доступні для всіх бажаючих. У той же час, якщо ви плануєте облаштувати власний будинок чи заміський котедж, тоді радимо прочитати відгуки на бруківку Озон на сайті brukivka-lviv.com. Адже після цього точно зрозумієте, що кращої бруківки, для облаштування власного будинку і прилеглої території, вам годі знайти.

У той же час в Росії роки судових тяжб і зміни власників завершилися тим, що московський планетарій перейшов у власність міста, а куратором закладу став Московський університет. Зараз це єдиний музей в столиці РФ, де все можна чіпати руками.

Ті відвідувачі, які бували в старому планетарії, одностайні - такого ще не бачили. Музей - дворівневий. У розпорядженні відвідувачів - великий і малий зоряні зали, парк неба, інтерактивні зони з місячною лабораторією. Там можна спостерігати астрофізичні явища в мініатюрі, побачити дивовижні апарати.

В оновленому Московському планетарії є найбільша колекція метеоритів, телескоп - рефрактор і єдиний у столиці РФ 4D - кінотеатр. У керівництві закладу вважають, що воно нині є кращим в Європі і одним з кращих у світі.

У результаті реконструкції площа планетарію збільшилася з 3 до 17 тисяч квадратних метрів, будівля "підросла" на шість метрів.

Тим часом, ЗМІ пишуть, що ставлення до нової будівлі планетарію у фахівців неоднозначне. З одного боку, повернення такого соціально значимого об'єкта викликає повагу. З іншого - захисники архітектурної спадщини Москви стверджують, що разом з реконструкцією москвичі повністю втратили старий планетарій - зразок архітектури авангарду.

"Московський планетарій - найяскравіший приклад того, як в лужковські часи ставилися до архітектурних пам'яток Москви, - упевнена Наталя Самовер, координатор громадського руху "Архнадзор". - Те, що було зроблено з планетарієм, - наруга над культурною спадщиною. Звичайно, добре, що він повертається в місто. Але цей видатний твір авангарду, що мав світову популярність, втрачено назавжди. Сьогодні це будівля негарна, потворна".

За матеріалами: Новини Закарпаття
19.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: gucul
Коментарі: 0
Переглядів: 1981

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]