Головна » 2012 » Жовтень » 3 » Подружилися два регіони Закарпаття й Румунії

Подружилися два регіони Закарпаття й Румунії

Если вам нужна качественная встраиваемая бытовая техника по выгодной цене, тогда проще всего найти ее в Украине с помощью Интернета. Ведь, к примеру, выгодно купить встраиваемую бытовую технику онлайн можно на сайте tehnotrade.com.ua.


30 вересня голова Берегівської РДА Ігор Свищо та голова румунського міста Беюш (угорською – Белійнєш) Адріан Ніколае Домокош підписали угоду про співробітництво. Беюш – 10-тисячне місто у повіті Біхор, знаходиться на відстані 270 км від Берегова. Слід сказати, що цей регіон до 1918 року входив до території Угорського королівства, тому тут проживає чимало угорців.

Пан Домокош зазначив, що у їх місцевості розвідано чимало термальних джерел, які використовуються як для туристичних атракцій та релаксації, так і для опалення приміщень. "Ми будемо дуже раді налагодити дружню співпрацю, адже наші регіони дуже похожі”, – зазначив він. А також запросив представників Берегівщини відвідати Румунію та їхнє місто. Також Ігор Свищо прийняв делегацію з угорського міста Комло, які спеціально прибули по офіційному запрошенню на фестиваль "Bereg Fest 2012″.

За матеріалами: Новини Закарпаття
16.02.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11218

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]