Головна » 2013 » Червень » 20 » Понад 6 мільйонів крон чехи віддадуть Закарпаттю

Понад 6 мільйонів крон чехи віддадуть Закарпаттю

Таку суму чеський край Височина планує витратити на реалізацію проектів у Закарпатській області.

Уже  шостий  рік Закарпаття  тісно співпрацює  з краєм  Височина  Чеської Республіки. Ця  співпраця  може  служити прикладом партнерських відносин між регіонами  України  та країн Європейського Союзу. За попередні  роки  у  цьому партнерстві реалізовано 25  інвестиційних проектів  у соціальній сфері – майже  у  кожному  районі. Нинішнього  року намічено  реалізувати ще 15 проектів з  реконструкції дитячих садків, шкіл, сільських амбулаторій,  закладів  культури,  5 із яких  –  продовження проектів минулого 2012  року.

На  це  край  Височина у своєму  бюджеті  виділив майже 6 млн.  чеських крон, або понад  2 млн. гривень. Рішенням  обласної ради від 31 травня 2013 року  в  обласному  бюджеті  для співфінансування цих проектів  також виділено відповідні  кошти -1 млн. 740 тисяч гривень.

Усі проекти у сфері освіти мають бути закінчені  до  початку  нового навчального  року.  І  в Свалявському  районі, наприклад,  роботи із  заміни даху в навчально-виховному комплексі села Рудникова Гута  та із заміни вікон в  Свалявській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Г.Масарика  уже  ведуться  повним  ходом. Районна  влада  вирішила також фінансові  питання. Тому, як  запевнив голова  райради Іван Гартавел, учні та вихованці цих закладуть зустрінуть 1 вересня в оновлених будівлях.

Проекти, які  реалізуються у Виноградівському районі, а це -добудова дитсадка у селі Велика Копаня, заміна  вікон у Виноградівській ЗОШ І-ІІІ ст. №8 та дитсадка села Новоселиця,  викликають певне занепокоєння, адже  тут не до кінця вирішено питання їх співфінансування з районного  бюджету. Учасники наради шукали  шляхи  вирішення проблемних питань.

Наприкінці серпня запланований візит керівника  уряду краю Височина Зденека  Кадлеца. А на середину вересня – урочисте введення в дію проектів за участі делегації краю Височина  на  чолі з гетьманом Їржі Бєгоунеком, – повідомили у прес-службі Закарпатської обласної ради.

За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1657

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]