Головна » 2015 » Липень » 14 » Представництво в Україні компанія Chevron закриває

Представництво в Україні компанія Chevron закриває

Представництво "Шеврон Юкрейн Б.В." (Chevron Ukraine BV) оголосило про припинення своєї діяльності в Україні. Як йдеться в оголошенні представництва у пресі у вівторок, 14 липня, відповідне рішення рада директорів Chevron Ukraine BV ухвалила 2 липня цього року, передає "Інтерфакс-Україна".

У документі відсутні інші подробиці.

Як повідомлялося, Україна, компанія "Шеврон Україна Б.В." і ТОВ "Надра Олеська" 5 листопада 2013 року підписали угоду про розподіл продукції з видобутку вуглеводнів на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська обл.). Представництво Chevron Ukraine BV було зареєстровано в січні 2013 року.

Прогнозні ресурси Олеської площі оцінюються в 2,98 трлн кубометрів газу. Щорічний видобуток газу на цій ділянці може становити 5-10 млрд кубометрів.

Передбачалося, що Chevron на першому етапі (перші два-три роки) направить на сейсміку, розвідку і буріння свердловин порядку 350 млн доларів.

Проте потім з'явилася інформація про можливий вихід американської компанії з проекту, а заступник голови Адміністрації президента України Валерій Чалий наприкінці грудня 2014 року підтвердив інформацію про плани Chevron вийти з проекту з освоєння Олеської площі. 


За матеріалами: Новини Закарпаття
25.03.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1356

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]