Головна » 2015 » Грудень » 28 » Прикордонні ділянки в приватну власність віддали, коли ОДА контролював Балога - Москаль

Прикордонні ділянки в приватну власність віддали, коли ОДА контролював Балога - Москаль

Голова ОДА прокоментував журналістський матеріал про ситуацію на Держкордоні, що проходить уздовж Закарпатської області, а також виділення в приватну власність прикордонних ділянок землі.

– Мені трішки незрозуміла позиція журналістів, які при підготовці серйозних матеріалів мають подавати об’єктивну інформацію, – зазначає Г.Москаль. – Як можна наводити обурливі факти про виділення прикордонних ділянок землі в приватні руки (це дійсно неприпустимо!) і не сказати жодного слова, що рішення сесій про виділення землі оскаржені в суді? Зараз іде процес повернення ділянок у державну власність, частину з них уже повернено.

І журналісти не могли про це не знати, але чомусь змовчали. Те, що такий псевдосенсаційний сюжет готується, було відомо ще на початку грудня. Про це відкрито заявляв, наприклад, нардеп Валерій Лунченко. В інтернет тоді потрапили навіть імена інтерв’юєрів, які мали розповісти про «жахливі речі» на кордоні (і ці люди дійсно були в сюжеті), а також сума, проплачена за роботу журналістів. То про яку об’єктивність може взагалі йти мова?

Той факт, що сюжет одразу підхопив Балога зі своїми кишеньковими ЗМІ, усе пояснює. Але хочу нагадати вельмишановному нардепу з Мукачева кілька важливих речей. Прикордонні ділянки на Берегівщині в приватну власність віддали в грудні 2014-го – березні 2015-го. Одразу після переведення на Закарпаття в липні 2015-го, я з новим керівництвом Держприкордонслужби ініціював звернення в суди про скасування цих рішень сільських рад. На сьогодні 9 ділянок уже повернуті державі, по інших тривають суди, однак вони теж будуть повернуті. А тепер питання –  хто очолював Закарпатську ОДА з грудня минулого по березень цього року? І де був сам Балога, котрий тільки тепер здійняв лемент про «владу, контрабанду, криміналітет»? Чому він мовчав, коли все це коїлося у величезних масштабах, і тільки тепер «прозрів»? Та на злодії й шапка горить!

Державний кордон у нас дірявий не тільки в межах Закарпатської області, а й по всій Україні. Це всім давно відомо, бо колючий дріт перед контрольно-слідовою смугою здали в металобрухт, коли Балога очолював Адміністрацію Президента. Відкрию ще один «секрет» – частину кордону на Донбасі Україна взагалі не контролює.

Незважаючи на це, системної контрабанди тютюнових виробів, яка дахувалася владою й правоохоронцями на Закарпатті, зараз немає. Це визнають силовики з Угорщини, Словаччини й Румунії. Організовував і очолював цю системну контрабанду Мукачівський клан, і саме тому, що його позбавили цього надприбуткового «бізнесу», і з’являються ці «викривальні» заяви. Когось просто жаба давить, що забрали «цицьку».

Я підкажу ще раз, що робити для ефективної боротьби з контрабандою – треба повернути за неї кримінальну відповідальність (принаймні за підакцизні товари). Поки за переправлення сигарет будуть лише штрафувати, нічого серйозного не вийде. Я особисто підготував законопроект про криміналізацію контрабанди, який зареєстрований у Верховній Раді кількома нардепами від Закарпаття. А що робить персонально Балога для боротьби з контрабандою? Тільки продукує якісь  недолугі й напівграмотні заяви. Та нехай краще пояснить, як він примудрився голосувати за «антинародний» бюджет. Поїде собі на гірськолижні європейські курорти, пише звідти всяку маячню, а нам тут жити…

Джерело: Офіційний сайт Г. Москаля.


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1438

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]