Головна » 2015 » Червень » 7 » Принцип надання пільг на проїзд в Україні змінять

Принцип надання пільг на проїзд в Україні змінять

Пільги на проїзд скасовуватися не будуть – будуть змінюватися принципи їх надання. Про це в інтерв’ю одному з українських видань заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко, передає прес-служба уряду.

«Перш за все, хочу сказати, що пільги на проїзд залишаться. І цього року ми обійдемося без скорочення: виділеного фінансування для цього достатньо. З часом будемо змінювати принцип надання пільг на проїзд. Вони збережуться і надалі, але будуть працювати в іншому вигляді», – сказав він.

За словами Павла Розенка, необхідність реформування системи пільг зумовлена тим, що на сьогодні взаємозаліки між державою і організаціями, які надають послуги, – суцільні корупційні схеми та неефективне використання бюджетних грошей.

«Фактично ми не можемо перевірити і переконатися в обсягах наданих перевізниками пільгових послуг і проконтролювати цільове використання бюджетних грошей автопарками та іншими організаціями», – зазначив він.

На переконання Міністра, перемогти корупцію в цій сфері можливо тільки шляхом монетизації пільг на проїзд, коли пільговик фізично оплачує свій проїзд, а держава ці гроші компенсує безпосередньо персонально йому, а не шляхом перерахування незрозумілих сум підприємствам громадського транспорту.

«Зараз працюємо над логістикою цього процесу, вибудовуємо технологію. Сподіваємося, що працювати вона почне з 2016 року. Але потрібно провести масовану інформаційну кампанію, пояснити людям, що, як і чому змінюється, що пільги залишаться. Вони просто видозміняться. Якщо буде підтримка суспільства, скасувати реформи буде неможливо», – підкреслив Павло Розенко.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1486

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]